VÍTÁM VÁS A TĚŠÍM SE NA SPOLEČNOU CESTU!

Ahoj! Já jsem Petr a mám na starosti všechno okolo Shiny Sheep. Moje vášeň pro marketing, obchod a výrobu mě motivuje k tomu, aby Shiny Sheep přinášela zajímavé nápady a výraběla světla plné barev té nejvyšší kvality. Přistupuji ke každému projektu jako k jedinečné výzvě a příležitosti prokázat, co s naším týmem umíme. Věřím, že osobní přístup je klíčem k dokonalému neonu a snažíme se vám nabídnout nejen skvělý produkt, ale i výjimečný zážitek.

Petr Kouble

A proč neony?

V Shiny Sheep se specializujeme na výrobu neonů, které mají za cíl proměnit a oživit atmosféru podniků. Jsme přesvědčeni, že správné osvětlení může zásadně přispět k charakteru jakéhokoli prostoru. Naše neony nabízejí více než jen světlo; jsou klíčem k vytvoření prostředí, které je vizuálně poutavé a odráží jedinečný styl každého místa.

Co o nás říkají ostatní?

Robert Tichý

Vinařství Filiberk

Neon od ShinySheep nám skvěle rozzářil stánek s naším vínem. Na trzích jsme vidět hlavně po setmění. Zákazníci tak jasně vidí, kam zajít pro víno z FILIBERKU.

Radim Petr

Cafe Trieste

Máme designovou kavárnu a neon od ShinySheep bylo něco co nám do výlohy přesně sedlo. Navíc skvělá komunikace a realizace naší představy.

Matěj Širc

Programátor

Neon hezky doplnil design mojí kanceláře. Kluci z Shiny Sheep jsou profíci - spolupráce probíhala perfektně od návrhu designu až po doručení! Super spolupráce.