Vítejte na stránce, kde najdete úžasné neonové kreace, které vás mohou inspirativně navést k tomu, jak využít svítící neony ve svém interiéru či obchodním prostoru. Naše neony a neonová loga Shiny Sheep přinášejí do prostoru zářivou kreativitu a originalitu.

Prozkoumejte naši galerii, kde naleznete ukázky svítících neonů a neonových log. Jsou to inspirativní příklady toho, jak můžete využít stylové neony k oživení a zvýraznění svého prostředí.

Nečekejte a nechte se inspirovat! Shiny Sheep je vaším průvodcem světem svítících neonů.

Osvětlete svou firmu neonovými světly. Probuďte sílu neonů ve svém obchodě!

LED neon nápis Open kavárna

Gastro neony

LED neon motivační nápis 'Co tě nezabije, to tě posílí'

MOTIVAČNÍ CITÁTY

Výběr nejzajímavějších neonů

LED neon kytara rock and roll
LED neon dekorace a nápis pizza
LED neon dekorace croissant
Neon nuzky pro barber shop a kadeřnictví
Neon nuzky pro barber shop a kadeřnictví
LED neon gelato
LED neon cheeseburger
LED neon nápis 'Make ideas happen'
LED neon nápis 'Make ideas happen'
LED neonový nápis 'Life is like ice-cream. Enjoy it before it melts.'

NEONY NA MÍRU

Shiny Sheep vyrábí neony a neonová osvětlení, která svou nápaditostí chtějí posouvat běžné standardy. Naše neony na míru jsou nejen funkční, ale i umělecká díla, zdůrazňující kvalitu a originalitu.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Pokud vás zajímá více, neváhejte nás kontaktovat přes email
Jak mohu vytvořit vlastní neonový design?

Na našem e-shopu nabízíme unikátní editor, kde si můžete sami navrhnout vlastní neon. Stačí nahrát požadovaný design nebo použít dostupné nástroje pro vytvoření vlastního nápisu. Po dokončení designu postoupíte k objednávce a my se postaráme o zbytek.

Jak dlouho trvá výroba a dodání neonu?

Standardní doba výroby pro vlastní neon je přibližně 15 dní. Po dokončení výroby expedujeme neon co nejrychleji. V případě hotového neonu předáváme k expedici do 24 hodin.

Jaké jsou možnosti platby na Shinysheep.cz?

Nabízíme několik platebních možností včetně platebních karet a bankovního převodu. Všechny transakce jsou zabezpečené a vaše platební údaje jsou chráněny.

Jak se starat o neonové světlo?

Neony od Shinysheep.cz jsou navrženy tak, aby vydržely dlouho a vyžadovaly minimální údržbu. Doporučujeme pravidelně čistit neon suchým hadříkem a ujistit se, že je umístěn mimo dosah vlhkosti a extrémních teplot.

Co dělat, pokud mám problém s objednávkou nebo produktem?

Pokud narazíte na jakýkoliv problém s vaší objednávkou nebo produktem, neváhejte nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Naším cílem je zajištění spokojenosti zákazníků, a proto se budeme snažit vyřešit váš problém co nejrychleji.